| clady_5716 a întrebat:

Stie cineva cum se baga postari pe un forum? Va roooooooooog! Urgent!

Răspuns Câştigător
| ic3 a răspuns:

Daca ai deja un cont creat e simplu...Cauta pe pagina topicului pe care vrei sa postezi sau creaza pur si simplu. cautand pe pagina forumului.New topic''sau Create new topic.Mai sunt printre altele si comenzile answer (raspuns) sau reply.(replica). Daca nu ai cont.Creaza unul.happy Acesta este motivul principal pentru care nu poti sa postezi! Asa ca create new account sau sign up...Succes!

2 răspunsuri:
| RaLuCk a răspuns:

Simplu!
Iti faci cont apoi dai new topic daca vrei sa pui o noua postare! Daca vrei sa raspunzi la o postare intri pe ea si dai topic! Si scrii acolo!

| ChibiRose a răspuns:

Trebuie sa faci cont, apoi dai click pe capitol, topic si intrebare.In partea de jos e caseta de raspunsuri.