| Bastea a întrebat:

Stie cineva cum se micsoreaza pictogramele de pe destop la windows 7?

Răspuns Câştigător
| andrey96u a răspuns:

Esti pe desktop - click dreapta - view - small icons sau Sau tii apasat Ctrl si invarti de scroll-ul mouse-ului{rotita ]. funda?

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Apasa Ctrl si dai de rotita in jos

| robyiyo a răspuns:

Da click pe una din ele, tine apasat pe CTRL si misca de rotita (scroll)

| robyiyo a răspuns:

Da click pe o iconita(pictograma) tine apasat pe CTRL si misca de rotita (scroll).

| Mădă0611 a răspuns:

Click dreapta pe desktop --> view --> medium sau small icons happy

| Moov4x4 a răspuns:

Click Dreapta si acolo jos penultimusi dai pe icoane mici funda plizz