| anonim_4396 a întrebat:

Stie cienva la Windows 7 daca folderele si pictogramele se pot vedea ca pe Windows XP vreun soft ceva de instalat de facut lucrul acesta sau patch?

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Nu cred ca se poate. dar de ce vrei sa arate ca in XP? Si eu am Win 7 si arata foarte cool pictogramele si folderele...

| nenitzu86 a răspuns:

Eu am gasit cum sa faci din Vista...
http://cnettv.cnet.com/......25854.html

Poate te ajuta. Oricum e cam acelasi lucru... Iconitele se schimba in functie de tema aleasa. Le poti downloada pe de net chiar si de la Microsoft. Bine inteles ca exista si programe care fac asta. Unele de care stiam eu erau TuneUp, StyleXp si or mai fi... Cauta ceva cu "costumize Windows". Sper ca ti-am fost de ajutor...