| CristinaCristinika123 a întrebat:

Stie cineva daca la hotelul Complex Dunarea din Eforie Nord este Internet? fundita+vot primul rapsuns bun! happy

4 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Fostul Mara? Sala de conferinta modulara (se poate imparti in 3 sali independente) dotate cu video-proiector, ecran de proiectie, flipchart, sonorizare, internet wireless, fax. Deci are net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acces internet in holul hotelului.

| Cezar17 a răspuns:

Imi pare foarte rau... :( dar nu este!
http://www.plaja.ro/complex_hotelier_dunarea_eforie_nord_romania/

| Tavy100 a răspuns (pentru Cezar17):

Ba este daca te uiti la Servicii si Facilitati punctul 5 scrie ca are si wierless.