| AnDa_9883 a întrebat:

Stie cineva daca pot gasi in club penguin haine de imbracat la care sa nu trebuiasca sa fiu membru? Daca da unde? fundita

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

Nu poti gasi haine. le poti primi la diferite sarbatori. poti primi doar palarii sau poate si accesorii. sarbatori precum: craciun, paste, revelion etc...

1 răspuns:
| menotyou444 a răspuns:

Pai momentat este sarbatoarea aia si nu poti sa-ti iei haine fara sa fi membru doar la sarbatori iti da cate o chestie de imbracat...