| カルメン a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merge Warcraft III?crying am windows vista...

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Probabil nu ai un sistem sa poate rula acest joc sau nu ai jocul original.

| hamsterx a răspuns:

Ca nu are picioare.big grin

| TipulVerde a răspuns:

Unde nu-ti merge frate? Nu poti sa intri in joc sau nu poti sa intri pe net?

| カルメン explică:

Deci nu intra in joc...cand il deschid imi apare o fereastra neagra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu la fel acum si nu-s de la ce
am inlocuit softu si cand l-am reinstalat nu mai vrea swa mearga sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.cred ca daca reinstalezi jocul pe noul sistem de opeeare o sa meargahappy. nu doar asa sa fie copiat...instaleaza reg of chaos apoi frozen throne...si s-ar putea sa porneascahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face la fel dar mie imi iese din el si am windows7 ultimate