| LuisEdward a întrebat:

Cine are windows vista? Merge bine?

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Merge bine pe un calculator bun. Dar mai bine incerci direct Windows 7, succesorul lui Vista, care merge mult mai bine.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Windows Vista nu este bun dupa parerea mea. Unu la mana:are multe prostii.Doi la mana iti mananca 512 mb din ram degeaba. 3 la mana uita-te la jocuri sa vezi cat iti mananca pentru vista.

| Jadis a răspuns:

Am eu windows vista pe laptop si iti spun ca merge bine. E un windows nou si nu are ce probleme sa iti faca. E bun in orice caz big grin

| MyTzZy a răspuns:

Eu am! Merge foarte bine! Mie imi place mai mult ca Windows xp pe care il aveamhappy

| Dexteo a răspuns:

Merge mult mai bine ca XP si nu are atatea erori, nu se blocheaza aproape niciodata ceea ce nu se poate spune despre xp. dar depinde de puterea cpu. daca este un cpu slab nu il recomand.

| Solothar a răspuns:

Praf.

| ciufylovemusic a răspuns:

Da

| PFStelian a răspuns:

Poti folosi windows 7.,. e mai bun si este compatibil cu toate jocurile,, cel putin eu folosesc win 7 si sunt foarte multumit de el