| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca jocul Vice City Underground, gratis? Nu pentru mine, ci pentru verisorul meu :p. El a incercat de mai multe ori dar nu a reusit sad. Primul raspuns corect primeste fundita >sick>:-.

8 răspunsuri:
| RainDrop a răspuns:

Vice city underground? Cred ca incurci jocurile
Vice city e din colectia GTA(Grand Theft Auto) si Underground e din colectia NFS (Need For Speed), deci, care dintre ele?

| w1NNNd a răspuns:

Uite ceva mai nou. Ceva link-uri dar ii misto http://www.taringa.net/......und-2.html

| Bubulet a răspuns:

Baga id asta bebyta_tha_dolce ti`l dau eu ca il am fundita?

| hehro a răspuns:

Da. de mai jos
http://heh.ro/? ZeK

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jocul se numeste Vice City Underground :p.Cred ca face parte din colectia Grand Theft Auto.:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa intri pe onlizombie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fraier

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nici eu nu stiu dar indata ce aflu iti voi zice