| TeDrqq a întrebat:

Cine stie cod pentru bani la gta vice city? primul care il zice si merge primeste funda >:

Răspuns Câştigător
| AdyTtZa a răspuns:

Pai scr pe google trainer gta vc si akl apesi pe un buton si iei bani armura, viata si altele

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Deci. iei pizza trainer de pe net. Intri in gta vice city si aprinzi trainer-ul. Dupa aia apesi pe Num 9 si o sa ai banii $99999999999999

| AdyTtZa a răspuns:

Pai scrie pe google trainer gta vice city si akl apesi pe un buton si ai viata, ai bani ai armura...

| xPlode a răspuns:

Pe google trainer Gta vc si ai viata bani 9999999999 armura gloante infinite si altele. funda?

| GEORGE5067 a răspuns:

In gtavc nu exista cod pentru bani!

| Ruxuuuxu a răspuns:

Hesoyam