| Teodora_Ariana_1999 a întrebat:

Stie cineva filme bune de toate genurile, dat sa nu fie de groaza.

Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Teo! Iti recomand "Sunetul muzicii'', "Domnului professor, cu dragoste'', "Sa ucizi o pasare cantatoare'', "Zbor deasupra unui cuib de cuci'', "Love Story'', "Mic-dejun la Tiffany'', "Rebecca", "Anna Karenina'' "Pe aripile vantului'', "Luminile rampei'', "Orient Express'', ''Titanic'', "Juramantul'', "Jurnalul'', "O plimbare de neuitat'', "Cel mai iubit dintre pamanteni'', "Robinson Crusoe'', "Into the Wild'. Sunt filme minunate, cu subiecte interesante, magistral realizate(multe dintre acestea au primit si premii Oscar), pe care le vei privi cu placere si din care veo avea ce invata. Vizionare placuta si o seara faina!

| FrateleAndrei a răspuns:

Comedie. Denis pericol public.Dar, fiindcă se apropie Crăciunul: Singur acasă.
Sper că te-am ajutat.