| andreilucian2010 a întrebat:

Stie cineva jocuri de pc cu curse?
cerinte :
sa fie cu masini misto: bmw... si altele
cand lovesti masina sa se vada, adica sa se vada loviturile pe masina!

dau fundita celui care raspunde mereu!

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Nfs Swift!

5 răspunsuri:
| 4l3xander a răspuns:

Pai zic ca cel mai indicat ar fi G. T. A San Andreas Vip Mode (are cele mai noi masini : audiQ7, a6, bmwx5...etc)dar are si el un bug din pacatesad nu poti sa salvezi jocurile) dar in rest e misto ...toata harta e deblocata grafica e super buna...si poti sa mai incerci si G. T. A Romania V2 are toate marcile romanesti (logan, dacia 1300..., camioane Roman...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
www.ejocuri.ro , www.bastarzii.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă jocul GRID. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Need for speed hot pursuit