| Andy_Barbu_1984 a întrebat:

Stie cineva un hack de metin ro? Stie cineva CEA MAI EFICIENTA METODA de a face bani? Nu vreau raspunsuri kilometrice facute cu copy-paste!

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Pescuitul.Intr-o zi poti prinde si 200 de pesti.Ii vinzi la 15kbucata(salaii si mandarinele, crapul salamandra, anghila sunt mai scumpe)si uite asa te imbogatesti peste noaptetongueSau daca te simti norocos poti deschide pestii si poate primesti o skoica care o pui si tu du 500k.
Multi considera ca pescuitul este cea mai buna modalitate de a face bani pe metin2ro.Bafta la pescuit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metoda foarte buna de facut bani e mineritul dar iti trebuie multa rabdare. Poti mineri in Sohan sau in pirmele camere din templu. Alte metode bune de a face bani sunt: pescuitul, metinele si sa te duci la anumiti monstrii care dropeaza lucruri de valoare: gen serpi din desert care dau coada de sarpe +.
Bafta cu facutul banilor si iti recomand sa nu folosesti hack ca s-ar [utea sa te trezesti cu contul blocat.

| alex2496i a răspuns:

Daca dai funda, iti zic tot ce stiu, sa-mi zici si levl-u