| Stella_4799 a întrebat:

Stie cineva un program de facut filmulete, melodii lyrics, fara virusi?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alexoutza a răspuns:

Eu am facut pana acum vreo 15 video cu Windows Live Movie Maker.Ala n.are nici un virus ca il gasesti in Windows, sau daca nu il ai(in caz de ai Windows 7), il descarci usor de pe :http://windows.microsoft.com/......e-maker.Si nu are nici un fel de virusi nici in cazul asta.Asta e tot! Pupici!

5 răspunsuri:
| TheRock17 a răspuns:

Cel mai cunoscut si cred eu ca si cel mai bun este www.youtube.com

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Unul care il avem cu totii in pc`uri este "Movie Maker"...

| alextheking11 a răspuns:

Incearca sa descarci media get si da click pe mediaplayer si cauti acolo muzica! ca sa vezi ca n-are virusi descarca pe net eset nod32 sa nu descarci smart security! pe celalalt si poti cu anitivirusul sa cureti virusi de pe un program! E CEL MAI TARE ANTIVIRUS!

| vioooleeetaaa a răspuns:

Pro show gold. fundita?

| IonutzY0 a răspuns:

BUNA BUNA Stella.Eu zic, ca sa numi cauti mult sa incerci Windows Movie Maker pentru Windows 7 sau Xp sau ce ai u.Merge Perfectbig grin.Si nu imi trebuie funda mersi mtbig grin