mira
| mira a întrebat:

Stiti ca incepand cu aceasta seara TVR2 transmite campionatul european de patinaj artistic, ora 21, 20? Nu-l pierdeti! Pe langa un spectacol plin de gratie descoperiti si frumoase lectii de perseverenta.

Răspuns Câştigător
| sufletdecopil_1208 a răspuns:

Stimata Doamna,
Va multumesc tare mult pentru informatie. Abia m-am intors din Austria unde am fost la spital cu baiatul meu si nu prea mai stiam nimic din programele tv. Stiam doar ca trebuie sa inceapa Campionatul European de Patinaj din Elvetia. Dar nu stiam cand.
Va multumesc,
Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| JhoNutz a răspuns:

Spam?

| ardei795 a răspuns:

Tatal meu lucreaza la tvr si mi-a spus