| BubuuLinna a întrebat:

Stiti ceva bancuribatting eyelashes :*:*

noi daca stiti tongue ca le stiu pe toate vechi big grinbatting eyelashes :*

3 răspunsuri:
| cristinuka_8768 a răspuns:

Dumnezeu organizeaza un concurs: care poate demonstra ca meseria care o practica este prima meserie care sa practicat primeste 100000 euro.In prima zi vine un zidar si spune ca meseria sa a fost prima si este cea mai importanta petru ca tot ce este prin jurul unui om este construit. A doaua zi vine un zidar si spune ca meseria sa a fost prima pentru ca se practica de sute de decenii, stamosi nostri desenau pe pereti. In cea dea 3 zi vine un electrician si zice ca meseri sa a fost prima deoarece atunci cand Dumnezeu a zis :" Sa se faca lumina" sa facut lumina pentru ca becul era bine infiletat.Bineinteles electricianul a luat premiul.
funda?

| Alasia a răspuns:

Http://www.bancuri.biz/......ancuri.php aici ai de unde alege, sau daca nu, uite aici ai si poze amuzante, si videoclipuri, si bancuri. sunt super tari. eu mereu aici intru cand vreau sa rad.

http://www.hazdenecaz.ro/

sper ca te-am ajutat. distractie placuta:-*

| angelmiki a răspuns:

Erau 2 vamesi care sau intilnit sa ii cumpere un cadou unui coleg de serviciu
-sa ii lom un ferari
-nu ma, e prea putin
-sa ii lom o vila in elvetia
-nu ma, e prea putin, e colegu nostru de atitia ani
- sa il lasam singur la tura o zi
-nu! e prea mult
SPER CA TEA PLACUT GLUMA, FUNDITA PLIZZ