| Psihiatra a întrebat:

Stiti ceva coduri la farmerama? happy

166 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt multe coduri la farmerama... foarte multe am lv 95 si stiu ogramada etc...

| vLddd a răspuns:

Pai zile mai @anonim asta care zici ca ai lvl 95! nu te mai lauda atat; zi daca ai!

| AsiSoyYo a răspuns:

Verisoara mea se joaca din septembrie 2009. O singura zi nu a intrat pe farmerama pana acum. Daca vrei coduri uite id meu : andra_papushik10. Iti dau eu in fiecare zi cate un cod. Ca si mie mi le zce ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fantterfarm11 iti da 10. 000000 de gologani si 200 de marmudele si poate fii activata o data pe zi e foarte tere eu am lv 81

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie un hack samp?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as sti ti-as spune dar nu stiu

| iuli_9017 a răspuns:

Nu
tu sti?

| alinike2 a răspuns:

Cine poate sa ma ajute mie nu imi mere decat shale cine vrea sa ma ajute is disponibil pe id-ul de mass reyta_boy si de skype arown_storm
MS anticipat

| eleodor a răspuns:

Imi puteti spune si mie unde tr bagate codurile? va rog

| Anonymous485 a răspuns:

Buna eu am ceva coduri,daca vrei, contacteaza-ma la id-ul fac_frauda, iti dau si tie cateva happy

| Anonymous485 a răspuns:

Tu duci la new, deasupra unde scrie joc, acolo scrii codurile happy

| bucurmarian a răspuns:

Breeding si e valabil in perioada 23 martie-15 aprilie.eu tocmai l am folosit si a mers

| dorian_9759 a răspuns:

Scrie breeding ca iti da 15 parfumuri

| Ciufulici a răspuns:

Si eu caut cod si am lv 37

| Deutsssa a răspuns:

Schule si breeding

| Theodor11 a răspuns:

Schule-iti da o oaie tadem 10x, freefarmwheel-iti da 2 incercari la roata norocului, pleaseforgiveme-iti activeaza toate cele trei functii timp de 8 ore cam atat stiuwinking bagati-ma ca prieten pe farmerama nume: Tedy_Tedy2009 id: Tedy_best_of_the_best@yahoo.com eu am lv 48winking

| CristiSilviu a răspuns:

Da coduri astea : Santa 3, mrltopq,freefarmweel,pleaseforgiveme, Soryyfarmerama, Tree12.Schule.Farmdroid,Schulefarmdroid!

| tatyana92 a răspuns:

Buna!
Am incercat si eu codurile pe care le-ati spus si nu imi merge nici unul.stie cineva de ce?
Please help!

| andreeapitaioana a răspuns:

Da stiu schule si sorryfarmerama si seavegit sper ca ti-am fost de ajutor funda te rog happy

| silviu2011 a răspuns:

Exista coduri doar ca nu stiti voi eu am bagat cateva...asa ca nu va spun.

| gigi_6402 a răspuns:

Sal...eu am Castigat 156 Mamudele si 24 H 3 X Masini agricole
Trimite un SMS la 465 cu textul BIG 6262841

P.S.:Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6262841

| KissSummer a răspuns:

Nu ps:am lvl20tongue

| roxana_5202 a răspuns:

Nu stiu dar stiu ca ii cel mai fain joc eu am lev 17 si ma bucur.am si eu o favoare mai am nevoie de niste copii in lista imi dati numele vostru de la farme rama ca sa va pot baga in lista va rog

| piticmic a răspuns:

Cine vrea mamudele sau pachete la jumatate de pret sa ma contacteze la pitic_mic20

| Smerix a răspuns:

Am eu un cod:Schule merge sigur iti da o oaie tandem care iti da parca 4 gologani.Succes!

| lexxluthor a răspuns:

Da. Farmerama Automation se numeste. Costa 10eur si ai recoltator nelimitat plus ca poti sa-l lasi noaptea sa-ti semene si sa-ti culeaga.

Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=fhJHBlCdvxE

| vlad546 a răspuns:

Nu sunt eu am lvl 44 si am cautat coduri am gasit dar nici unu nu merge toate codurile scrise mai jos nici unu nu merge in afara de schule

| petcuvlad a răspuns:

Eu am level 89, deci aveti rau de munca!

| ruxandra_5870 a răspuns:

Nu stiu coduri dar am un cont pe farmerama este din pacate la lv 5. dar lv de la contul pe care intru eu este 28. ca sa cresti in lv trebuie sa muncesti