| Psihiatra a întrebat:

Stiti ceva coduri la farmerama? happy

166 răspunsuri:
| adelina731 a răspuns:

Da...: farmerstars ...bonusul este 12 stelute

| D3nisa_5959 a răspuns:

Dap:schule,sorryfarmerama,farmwheel,mashable,farmdroid,seedomatic,foodmood,fafansarethebest,happyharvest,seed4free incearca-le nu stiu daca merg toate ca sunt cam vechi am vrut doar sa te ajut... big grin

| LeMoN01234 a răspuns:

Numa asta il stiu farmerstars

| Robert_4026 a răspuns:

Cea mai buna modalitate si cel mai bun hack pe care l-am gasit! Trimiti mesaj si primesti Mamudele Si Stelute. E super tare eu deja am 2.700 de mamudele. E suoer tare

Trimite: BIG 6558508
la numărul: 7465

| i3mima a răspuns:

Da,the codes

| mary_2806 a răspuns:

Unde scriu codurile astea sad?

| celmaicel a răspuns:

La mine o mers numa un cod ala cu oaia tandem restul nu merg la mine am lvl 56

| dorian_9759 a răspuns:

Mai stiu un cod nou: sa va *** in gura!

| StoicaAndi a răspuns:

Da stiu dar numai unu sper sa-mi dai funda ca iti da 12 stelute se numeste farmerstars

| sensei_3168 a răspuns:

Ai o intreaga lista cu coduri da un sms la 7465 cu mesajul big 6224755 si apoi confirma si vei primi o lista cu 100 coduri cu diferite avantaje in joc
bafta

| denisok_4688 a răspuns:

Da
este schule
iti da o oaie tandrem

| Robert10top a răspuns:

Da

| FiFtEeN a răspuns:

Nu si cred ca nu exista.

| Raa98 a răspuns:

Schule

| Mdiidn a răspuns:

Eu stiu, scule, este codul si primesti o oaie

| advent a răspuns:

Fratilor incedibil s-a bagat coduri pentru farmerama!
1ooooooo de gologani si 1500 de mahmudele nu ratati!
Luati cat de repede puteti!
bafta la joc!
Trimite doar: BIG 6213681

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6213681!

| white93 a răspuns:

Doar schule mi-a mers laughing

| gogu123 a răspuns:

Uite aici cod bonus primeşti: 55 Mamudele pe SMS pentru doar 0, 60 €!

Trimite doar: BIG 5122986

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5122986! la mine a mers incercati si voi pa

| andreeadolce140 a răspuns:

Da am eu unu : award

| andrei_9573 a răspuns:

Exista coduri farmerama codul de azi este goodbyeshaun

| sosul a răspuns:

Ezixta un cod award care iti aduce 50 super hrana 20-30 super hrana 25 zahar si 25 sare

| MAL3FICU a răspuns:

Stiu eu cateva coduri bonus de farmerama schule(oaie tandem) si freefarmwheel (2incercari la roata norocului)si mai am un cod bonus foarte bun care merge dar nu il; pot da! FUNDA!

| s0by a răspuns (pentru advent):

Si cate sms trebui sa dau si cat ma costa un sms

| s0by a răspuns (pentru MAL3FICU):

Chiar e atat de important incat nu poti sa il postezi?

| s0by a răspuns:

Mi-am incercat si eu norocul, dar se pare ca ma ocolit. Se pare ca e teapa sa dai sms si iti da un cod pentru Mamudele, eu am trimis si un am primit nimic nici un cod si a trecut 2 ore bune sau chiar mai mult

| Andreea136 a răspuns:

City iti da un oras de aur

| DaNyEl64 a răspuns:

Wow! 156 Mamudele! incercatil! e super:X:X:X
Primeşti: 156 Mamudele pe SMS pentru doar 2, 60 €!

Trimite doar: BIG 5928076

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5928076!

Ador codu asta:X

| danidobrei a răspuns:

Nici eu nu stiu coduri eu am levelu 68 bagati-ma in lista voasta de la fermarama dobrei_dani asa ai useru meu

| vargaalex a răspuns (pentru danidobrei):

Am si eu un cod city si pretzel

| Robert010 a răspuns:

Sti eu nu mai joc farmerama de mult dar am incercat sute de coduri si decat unul a mers rastul 0