| DoarOana a întrebat:

Stiti ceva site-uri cu jocuri virtuale? (eu as vrea cu animale, dar daca nu e bine orice)-eu am moshimonsters, spp si poate inca cateva! Imi spuneti si voi?

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| DoarOana explică:

Eu stiu ca sunt multe! Dar vreau exemple

| retouchan a răspuns:

Site`uri virtuale deci.SecondLife,Ouworld,ClubPenguin,IMVU...eu doar pe astea le stiu si cu animale este doar webkinzdar acolo iti trebuie sa cumperi un webcam webkinz... sper sa-ti fi fost de foloswinking

| IQOnly a răspuns:

Jocurile virtuale sunt multe, aici depinde de preferintele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am un raspuns du-te si te culca de bou su proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Migoland, club penguin, secretbuiders

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webkinz e super tare

| Maria2901 a răspuns:

Eu stiu de pandanda, clubpenguin, happy pets ssi de panfu. Sper ca ti-am fost de folos!

| qBlackWingsq a răspuns:

Http://www.webkinz.com/ro_ro/ intra aici dar chiar daca nu ai bani sa iti cumperii animalute cu coduri webkinz fa-ti un cont de proba va merege sigur te vei distra.

| anonim_5982 a răspuns:

Http://jocurimuniclip.webgarden.ro/ cel mai tare jocuri din lume aveti si chat unde puteti vorbi. daca vreti sa va fac sait sau chat va fac imi cunparati days si va fac cius id meu florinasavei@yahoo.it

| Kiss_Carmencita_1993 a răspuns:

Oana_3388 eu mai stiu si Jump Start
! atat stiu

| Diana239 a răspuns:

Petsociety