| RalucutzaX a întrebat:

Stiti cum se foloseste cheat engine la Farmerama sau alte programe pentru bani sau mamudele?

5 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

De ce ai vrea sa trisezi la un asemenea joc? Gologanii ii faci usor, din vanzarea legumelor. Mamudelele le poti cumpara daca chiar nu te poti lipsi de ele.

| ovidelu33 a răspuns:

Mai stiti ceva ca nu mai merge linkul.

| ovidelu33 a răspuns:

Ms daca stie cineva sa ma ajute s ail folosesc al farmerama dau un cont farmerama lvl 22 are multe cotetuiri xl si pomi

| ovidelu33 a răspuns:

App cheatengine nu gasesc acolo cu pot folosi programul.

| cheatengine a răspuns:

Mai multe informatii despre cum folosesti Cheat Engine (+download ultimele versiuni) si cum sa trisezi la jocuri gasesti pe http://www.cheatengine.ro