| 42002 a întrebat:

Stiti cumva de ce nu-mi mai apare chestia aia pe desktop cand bag cablul de date? sau cum fac sa-mi apara?
funda

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

N-ai zis ce Windows ai! La fiecare Windows e altfel, deci cum sa te ajute cineva? Sau fa asa cum iti spune cel/cea care s-a lovit cu capul de tastatura si n-a mai apucat sa-si scrie numele... laughing)))

| 42002 explică (pentru lpavel):

Am windows explorer

| Iris1997 a răspuns (pentru 42002):

Deci faci asa: scocti unitatea/laptopul din priza (ca sa eviti electrocutarea) dupa care se ia un ciocan sau un baros (dupa preferinta) daca esti fata recomand ciocanul ca e mai usor, si incepi sa dai in el pana cand urla "valeu nu mai da!" si o sa vezi ca dupa ce il bagi in priza si un restart pe masura o sa iti apara si porturile USBwinking
Funda?

| lpavel a răspuns (pentru 42002):

Windows Explorer? laughing)) atunci mergi la my computer si gasesti acolo ce ai conectat la pc!

| NgrMdx a răspuns:

Intri la documente, sau in computer (my computer) happy