| MCRgurl a întrebat:

Am un mp4 melbox sicand bag cablul de date, imi apare chestia aia, removamble disk h, ca de fiecare data numai ca acum cand vreau sa intru in el sa bag o melodie sau sa sterg una, cica please insert a disk into... stiti voi ce.va rog cine stie sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| teddy28 a răspuns:

Atunci cauta pe google cu numele mp4-lui si modelu tot cauta-i driverulwinking daca nu a avut cd sau nu stiu

4 răspunsuri:
| teddy28 a răspuns:

Probabil a luat vreun virus de la vreo melodie adaugata anterior cine stie.thinking dezinstaleaza programul si instaleaza-l iar daca mai ai cd de la mp4 bafta

| MCRgurl explică (pentru teddy28):

Ce program visezi?

| teddy28 a răspuns (pentru MCRgurl):

Frate fiecare mp4 vine cu un cd de instalare cu driverul propriu.las-o balta poti sal aruncitongue

| MCRgurl explică (pentru teddy28):

Al meu n-a avut niciun cd, de-aia nu stiam ce vorbesti.

| teddy28 a răspuns (pentru MCRgurl):

Atunci cauta pe google cu numele mp4-lui si modelu tot cauta-i driverulwinking daca nu a avut cd sau nu stiu