| Lorє๔คnค a întrebat:

Stiti cumva un program pentru poze care sterge ridurile, cosurile, etc.Care face pozele mai frumoase?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Danitzu a răspuns:

Pai este photoshop si mai este si picasa care este destul de bun.si fata de photoshop este mult mai usor de utilizat http://picasa.en.softonic.com/ (il poti lua de aici):)

| JuStKid a răspuns:

Este un program special pentru asa ceva eu il am p un cd Se numeste COSMOPOLITAN dar pe net nu prea am gasit sa il descarc! iti urez bfta.il gugalesti putin si gasesti!

| oanecorleone a răspuns:

Da photoshop cs3 sau cs4

| Simona a răspuns:

Photoshop

| marui08 a răspuns:

Photo instrumental. Merge 100%.

| Miяu a răspuns:

Photo tolkit :X E cel mai tare, nu mai raman cosuri, tenul este... pur si simplu curat.

http://www.photo-toolkit.com/download.html

Funda Daca am ajutat;)

P. S. daca nu stii sa-l folosesti, da mesaj pe privat.

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru Miяu):

Mai ajutat pe mine foarte mult. De cand cautam licenta pentru photoinstrument si nici acum nu am reusit sa gasesc si nici nu mai e nevoie... mersi multwinking :*

| Miяu a răspuns:

@beka trebuie sa-l caute photo toolkit daca vrea sa il gasesca, asa (cum ai spus tu: photo! editor) iti apare dupa ce l-ai instalat phbbbbt

| Emmeii a răspuns:

Taaz. :-x

| beka a răspuns:

Photo! Editor
asa sa-l cautihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai simplu este photo editor...sterge tot ce vrei de pe fata

http://photo-toolkit.en.softonic.com/

de aici il poti downloada

succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoScape, fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Photoinstrument, e destul de "inteligent", te scoate din necazuri atunci cand ai problemelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape dupa ce pui poza dai la Filter si dupa smart blur sau ceva de genu si gata:d sper ca te-am ajutat

| Seby_1423 a răspuns:

Photo tolkit, photoshop

Întrebări recente