| aalleexxyyaa a întrebat:

Stiti daca maine in judetul Suceava se fac ore?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Depinde de scoala. Suna-ti colegii sau dirigintele, sa fii sigur.

1 răspuns:
| ElShaarawy a răspuns:

Inspectoratul Şcolar Judeţean Suceava a anunţat că, începînd cu data de 11 decembrie 2012, se reiau cursurile în unităţile de învăţămînt din judeţul Suceava, cu excepţia unităţilor din localităţile Brodina, Ulma, Băneşti, Fîntînele şi Gura Solcii, care au informat IŞJ pînă la această oră că rămîn închise. " Inspectoratul Şcolar a solicitat conducerilor de şcoli să trateze cu obiectivitate situaţiile în care elevii nu pot ajunge la ore din cauza condiţiilor meteorologice nefavorabile sau a căilor de acces înzăpezite. De asemenea, directorii vor semnala autorităţilor locale situaţiile în care elevii nu pot ajunge la şcoală, ca urmare a înzăpezirii drumurilor", a declarat purtătorul de cuvînt al IŞJ Suceava, Laura Hacman. Mi-a scris un prieten pe facebook.