| Victor21 a întrebat:

Stiti locuri bune pentru skateboard-ing in Timisoara? Fostul skatepark a fost demolat ...am inteles ca mai este unu dar nu stiu unde.

Răspuns Câştigător
| AxxFarer a răspuns:

Nu stiu daca mai e pista de skatebord-ing sau daca aia a fost demolata dar este in Parcul Central

2 răspunsuri:
| FunKesha a răspuns:

Da, este unul in Timisoara in parcul Herastrau e si pentru bicilsti si de skate si de barcute monitorizate sunt separate!
Fundita plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz?

| Victor21 explică:

Din cate stiu eu parcul Herastrau e in Bucuresti straight face. mai astept sfaturi...