| AnNaa67 a întrebat:

Stiti minim un program prin care pot capta desktopul? Sa fie online.

13 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Poftim:
http://www.videotutorial.ro/? p=605

| NevastuicAaA a răspuns:

Online nu gasesti.Snipping Tool este bun.Win 7 il are in accesori.
Sau Camatasia daca vrei sa faci video.

| KodrutZ a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Ei, nu? Pai https://join.me/ atunci ce naiba e? Ninja?

| NevastuicAaA a răspuns (pentru KodrutZ):

O mare porcarie laughing Nici nu merge si te mai pune si sa platesti si iti trebuie si cont.
Iti complici viata...laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Gresit, merge. Eu l-am folosit cu cineva din SUA si a mers OK.

| AnNaa67 explică (pentru KodrutZ):

Dar cum dau? Am dat cum a spus toata lumea...straight faceNu ai cum sa imi spui mie daca e gresit sau corect pentru ca nu mi-ai testat laptopul.

| KodrutZ a răspuns (pentru AnNaa67):

Selectezi basic, start download...

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Apasa butonul " prt sc"(este acelasi cu "ins" parca) si dai CTRL si V deodata in programul Paint...

| AnNaa67 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Am laptop...Nu stiu de ce nu merge.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru AnNaa67):

Pai apasa pe butonul "prt sc" sau "print scr" sau cum il ai...si deschide Paint si ori apesi CTRL(control) si litera V deodata sau apesi pe butonul "Paste" din program thinking

| YoBuDy a răspuns:

Poti sa faci un screen de pe yahoo messenger, 11.5 versiunea, sau prin butonul PRINT de pe tastatura, iar apoi intri in PAint, paste si salvezi unde doresti si cum doresti!

| eaglewatch01 a răspuns:

Mirillis Action, inregistreaza si video.Vezi de unde il iei.

| Armenica a răspuns:

Poti folosi picasa dar trebuie descarata nu este online