| iamarockstar a întrebat:

Stiti niste ficuri sasusaku dar lungi si nu ingerul negru sau yakuzza's boss ca pe astea le-am citit...mersi si FUNDA pentru cel care imi place cel mai mult

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

Http://sasu.fairtopic.com/f32-fan-ficuri-in-desfasurare

Incearca aici... Ai din ce sa alegi;)

5 răspunsuri:
| SCUUUMPI a răspuns:

Cauta aici si sigur vei gasi multe povesti:http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=140
,,terminate,,

| TheonaBlood a răspuns:

Http://sasu.fairtopic.com/t5294-death4me ----> ee ficul meu. Sper sa-ti placa :* (chiar daca are doar 9 capitole, numara peste 33 de pagini)

| Sakina a răspuns:

Money vs love +18 Este de asemenea interesant, lung si frumos

| Ralucutza_8646 a răspuns:

Http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum Intra distreazate si citeste ficurile noastre, avem si din acelea +18;)

| Voltura a răspuns:

Http://w-las.forumgratuit.ro/
Intra , nu-o sa regreti ! Ficuri Sasusaku si nu numai