| maria11579 a întrebat:

Pentru cine are activat Timeline-ul pe facebook: Coperta de pe profil poate fi schimbata?

Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

Mda cand te duci cu mouse-ul pe ea o sa apara in stnaga colt o dunga alba unde scrie schimba imaginea... si ai mai multe variante : ori incarci una ori alegi din pozele deja postate

5 răspunsuri:
| maria11579 explică:

Multumesc!

| nicolici a răspuns:

Da. mergi cu mouse`ul pe coperta si apare " schimba imaginea" si dupa te descurci. bafta

| lariiiin a răspuns:

Da normal... uitate ion colt la imaginea de coperta si scrie akl schimba imagine dai akl si iti alegio o poza nou din pc sau direct de pe facebookhappy

| mona2012ro a răspuns:

Da. si se gasesc si poze de coperta gratis. exemplu: www.pozedecoperta.eu