| Kidd a întrebat:

Stiti programe care sa paroleze folderele? Cand intri in ele sa-ti ceara parola. Ceva simplu si usor de folosit va rog! Si link de unde il pot downloada daca se poatewinking
Multumesc love struck

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu prea poţi la propreties, decât să-l faci să fie ascuns. Sau cel puţin eu nu am auzit de parolat de acolo. Program zic eu, e cel mai ok.

| LoveMusic a răspuns:

Nu e nevoie de program, aşa ştiu.Am auzit că de undeva de la proprietăţile ale acelui folder. (click dreapta pe folder, click pe propreties (ultimul din listă) şi de undeva de acolo). Nu ştiu exact happy Am să urmăresc întrebarea big grin