| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Stiti site-uri de unde pot download-a muzica? Inafara de fisierulmeu ca nu mai merge.

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Ba da, merge, dar trebuie sa astepti mult mai mult si poti sa descarci maxim 3 melodii/ zi. Insa, cu acest site pe care ti-l voi da, poti sa descarci direct de pe youtube, in format mp3:
http://www.video2mp3.net

Succes!:)

6 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Eu folosesc programul StrongDC

| Coriii a răspuns:

De p youtube
tongue
iti descarci de p net un program de luat de p net si gt
scrie p google:
download youtube downloader
funditSa?

| PinkY a răspuns:

Poti downloada foarte usor de pe www.trilulilu.ro daca folosesti mozzila firefox. Intra aici si da click p "add to firefox", instalezi, restartezi firefox si cauti orice piesa sau videoclip pe trilulilu. Apoi iti vor aparea sus sau jos trei buline care se rotesc. Dai click pe sageata aceea mica din dreptul lor, apoi pe piesa. Piesa ti se va salva in format mpeg. Intri in My Computer, Tools, Folder options, View si grija ca acolo unde scrie "Hide extensions for known file types" sa fie debifat. Dai click dreapta pe piesa, rename/properties si scrii in loc de mpeg, mp3. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe taifas.wgz.ro in sectiunea download si ai acolo site-uri cu muzica download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cite biserici a construit stefan cel mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu