| anonim_4396 a întrebat:

STITI un SERVICE de schiuri/snowboarduri din cluj? Trebuie sa imi schimb ceara la snowboard si nu stiu unde... daca aveti un numar de telefon si pretul ar fi si mai bine...Multumesc fundita happy big grin!

Răspuns Câştigător
| Ciprianch28 a răspuns:

Service-ul de pe Septimiu Albini costa 30 lei, 0364 105 134

1 răspuns:
| Johnny77 a răspuns:

Hello
dude sunt snowboard addict asa ca le stiu cam pe toate.Daca tii la tine cumparati o placa buna si de care sa fii multumit in sufletul tau.decat o placa de la decatlon mai bine beau banii aia.
Pun un banut deoparte si imi iau ceva fain si de calitate.
Pe mine m-au ajutat cei de la snowrocker.ro care au un magazin snowboard super si preturi pentru fiecare
sper sa te ajute rasunsul meu sau daca vrei intreaba-ma orice. peace