| Bionicle a întrebat:

Voi stiti unde se da cu schiuri sau snowboard? Dati-mi niste exemple.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Localitatile de la munte. E greu sa faci o cautare pe Google? Sau nu ai net?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe pârtii.

| Bionicle explică (pentru darrio2007):

Eu ma refer la ce orase au partii.

| Bionicle explică (pentru darrio2007):

Am net.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bionicle):

Normal ca ai. Ca altfel nu postai.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bionicle):

Localitatile de la munte. E greu sa faci o cautare pe Google? Sau nu ai net?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oare pe pârtii?

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe tot lantul carparic -la munte
Sunt o multime de statiuni la munte unde sunt si partii unde se pot schia.Cauta una mai aproape de tine, intereseza-te de preturi.

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Poiana Brasov!

| Georgiana_Andrei_1992 a răspuns:

Daca esti începător sau experimentat, pârtia Bran-Zănoaga este super. Aici ma refer si la bani si la pârtie.
Daca vrei cu dificultate mai mare si bineînțeles mai scump, poti merge pe pârtia Kalinderu in Bușteni.
De Poiana Brașov nu stiu ce sa zic, nu am fost, dar am auzit ca e super si acolo.