| comet a întrebat:

Stiti un site unde pot sa imi pun un link unde sa dea lumea like? Adica am un link unde vreau sa strang likeuri si vreau sa stiu un site unde sunt multi oameni. Ca facebook cand intri la o vedeta care are 30.000.000 fani si scrii la comentarii like (my page). Dau funda. Sau chat dar sa fie mare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cont pe facebook iti poti pune link-ul pe peretele tau. Roaga-ti prietenii de fiecare data cand intra pe facebook-ul tau sa-ti dea un likewinking Sper ca te-am ajutat. Mult succes cu like-urilebig grin