| anonim_4396 a întrebat:

Stiti... vreau si eu niste statusuri big grin cu care pot sa ii aduc aminte unui baiat de ce bine ne intelegeam noi [ ne iubeam dar nu ne spuneam asta.Adica dupa cum ne comportam amn2 si'au dat seama prietenii nostri. Si sora mea mi-a spus la fel, ca ma iubeste la fel de mult cum il iubesc si eu ] si cat de mult ne ajutam reciproc, cat de timizi eram, cat de mult l'am iubit, ce clipe frumoase erau acelea... el inca imi mai spune "mai tii minte ce frumos era asta vara? ce mult ne distram noi 2? vreau sa fim iar ca atunci! Va roggggbig grin

Răspuns Câştigător
| kuzican a răspuns:

Uff inteleg ce simti big grin ai grija, pretuieste ce ai acum caci degeaba vei pretui mai tarziu.
am trecut prin ceva asemanator dar la mine s-a dus totul de multbig grin
Aveam un status pe care'l puneam p'atunci: Somewhere between our laughs, long talks, stupid little fights I fell in love.:X

ar mai merge: " Exista frunze care nu cad indiferent cat de tare bate vantul; exista clipe, oamenii si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii".

Ps: parerea mea spune-i ce simti acum! In momentul asta! Mai tarziu vei regreta daca n'o vei face, te vei intreba mereu "Ce'ar fi fost daca?"

Baftahappy

1 răspuns:
| patricia7 a răspuns:

Ehh.pai. cel mai frumos pe care il pun eu mereu este "Tu erai punctul meu slab. Si esti inca love struck" sau "Mai tii minte visele noastre de vara ...Eram impreuna si mereu vom fi. DAR poate ca doar in sufletul meu love struck"