| Yumeno a întrebat:

Stiti vreun loc unde pot face breakdance in Iasi?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In casa, in parc, pe strada.

| veveritza6499 a răspuns:

LA TINE ACASA... Este un loc intim si foarte bun sa iti etalezi talentul rolling on the floor

| Allexinno1988 a răspuns:

Sall sigur ca da uite sala se numeste Quasar Dance
Cine vrea să înveţe dans urban, poate alege; fie că-ţi place dinamica breakdanceului, fluiditatea din jazzsau sincronul streetdance-ului; noi aştepăm persoane dornice în cadrul Casei de Cultură a Studenţilor. Clasele se impart in cele de incepatori / avansati, studenti / liceeni / elevi gimnaziu.

Şcoala de dans, nu oferă doar pregătire tehnică, ci şi posibilitatea de a-ţi crea propriu tău grup social cu pasiuni comune pentru dans. Talentul, perseverenţa şi atitudinea, te vor ajuta ca prin dans să-ţi poţi dezvolta un alt stil de viaţă. Nu în ultimul rând, dansul este considerat un sport complex, iar practicat cu regularitate, acesta oferă un stil de viaţă sănătos.

Serviciile Quasar Dance:

- cursuri de dans modern, streetdance, breakdance pentru toate vârstele;

- numere coregrafice de dans modern, contremporan, streetdance, breakdance, beatbox, pentru orice tip de eveniment;

- coregrafii adaptate pentru diferite evenimente: concerte, balurile bobocilor, nunţi, zile onomastice, lansări produse, prezentări de modă, evenimente de cultură urbană, petreceri private, spectacole cu ocazia sărbatorilor, ş.a.;

- coregrafii concepute pentru un grup organizat cu diferite scopuri (zilele şcolilor, diferite competiţii, ş.a.).

Tarife: 70 RON

Instructori: Instructor coregraf absolvent al Scolii Populare de Arte si Meserii,
Contact

Str Vasile Conta nr 30,

office@quasardance.ro

www.quasardance.ro
bafta la dansat;)