| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a întrebat:

Stiti vreun nume de fata care sa nu se termine in litera "A"? (in afara de Carmen ) Dau funditabig grin:X

26 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Catrinel

| Farcas a răspuns:

Naomy

| Ea12345 a răspuns:

Gabi, Cami, Alice, Beatricce, Criss et.big grin

| justagirlll a răspuns:

Kristen, alice, ingrid, zoe, april, noemy, brigitte, iris, vali, doris, theo, sarrah, catrinel, iris

| diana a răspuns:

Jeni, Britney, Nicole, Hillary, Diane, Melody, Kylie, Sophie, Ashlee.

| MariuZ a răspuns:

Ingrid. Eniko. Ildiko. Emmese. Erzsebet. Alte nume unguresti nu mai stiuwinking
Btw, am o cunostina pe care o cheama Beatrice.

| LawR3n a răspuns:

Ariel

| nobody_7406 a răspuns:

Damaris, Kelly, Taylor.thinking oricum sunt multe dar nu-mi amintesc acum.

| nobody_7406 a răspuns:

@Sensei.BRO----Andrei numele Naomi e de femeie din cate stiuthinking doar de asta s-a poreclit "barbatul-muiere" asa laughing

| Just kidding a răspuns:

Beatrice b-)

| Just kidding a răspuns:

Alice, Annemarie, Naomi

| Just kidding a răspuns:

Ingrid

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Inafara de carmen; nume romanesti de fata care sa se termine in ''a'' nu existawinking

| yomya a răspuns:

Daphne, Emmanuelle, Betty, Katty, Christinne, Grace, Dannielle, Elizabeth, Jane, Niko, Lexi, Ecaterin, Ecaterine, Katrine, Salomee, Sulamit, Fani, Henriette, Hellen, Hermine, Karine, Ruth, Bea, Melani, Manu, Juno, Ivon, Ivone, Iuli, Adelaide, Amy, Anabelle, April, Denisse, Dolores, Madelinne, Madelaine, Mabel, Mabeline, Manuelle, Melannie, Mimi, Monique...cam atat sper ca am fost de folos pup la tine

| Darry a răspuns:

Evelinne.

| Caaty a răspuns:

Agnes, Beatrice, Celine, Ingrid, Ines, Zoe

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex explică:

Scz am uitat sa mentionez. romanesti
straight face scuzebig grin

| cristiiiiiii a răspuns:

Beatrice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai oameni buni, Naomi o fi el travestit, da tot mascul ramine, nu-i femeie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanesti? N-avem big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damaris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fetita mea o cheama Miriam :-)

| rgx a răspuns:

Carmen

| rgx a răspuns:

Lili

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Romanesti toate se termina in 'a' cu exceptia celui care l-ai pomenit tu.Irrem,Rinshiko,Agness,sun cele pe care le stiu. Sper sa iti placa!

| zexe a răspuns:

Jeni