| 1way1direction a întrebat:

Stiti vreun site unde pot sa imi scriu propria poveste online?

Răspuns Câştigător
| Elenuca3567 a răspuns:

Uite o comunitate: www.agonia.ro iti faci cont si publici povesti, poezii, ceilalti utilizatori iti pot da sfaturi. etc :)

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Iti poti face un blog si sa scrii despre viata ta.

| valentingb a răspuns:

Stii ca odata ce scrii un lucru, vei vrea sa continui sa scrii. Asa ca mai bine iti faci un blog. Cel mai usor de folosit e www.wordpress.com, uite link catre blogul unei utilizatoare TPU, foarte frumos:
www.cutiutacusperante.wordpress.com

| MadRaven a răspuns:

Sunt mai multe optiuni.
Iti poti face un blog propriu, pe wordpress sau blogspot, dar mie nu-mi place varianta asta.
Cea mai buna idee ar fi sa publici pe www.wattpad.com
Aici e usor dd postat, sunt multi utilizatori care te pot ajuta si iti pot da sfaturi.
Aici sunt mai multe categorii etc.
Poate o sa iti vad povestea la WattAwards;))
Numai bine!