| SuntFata a întrebat:

Stiu ca am pus multe intrebari dar vreau sa va intreb...Cum imi conving mama sa imi cumpere Jurnalele Vampirilor? Mereu zice ca n-are bani ca n-are timp ca e mai bine sa le imprumut de la biblioteca sau de la un coleg... dar eu vreau sa le am eu si nu stiu ce trebuie sa fac sa o conving sa mi le ia. Vreo idee?

2 răspunsuri:
| Andrei123654789 a răspuns:

Pi logic ar fi sa incepi tu sa strangi niste bani acolo 50 de bani maxim si asa vei putea cumpara acel jurnal fara sa iti intrerupi mama din ceva anume

| katerina75 a răspuns:

Daca vrei asa de mult jurnelele vampirilor, strange bani si cumparatile tu. Eu asa am facut. PS: uitete si la serial!