| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Stiu ca e ciudata rau întrebarea dar eu in pauze nu ies deloc din bancă. laughing))) De o luna si ceva de când a inceput scoala eu nu am iesit din bancă. laughing))) Aveti sfaturi ce as putea face sa ies din banca? laughing))) De exemplu voi ce faceti în pauze? Ce intrebare am pus...

7 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Mergi si vorbeste cu colegii sau cu prietenii.

Eu de regula cand ieseam din banca fie mergeam la magazin sa imi cumpar ceva, fie mergeam la toaleta, iar apoi mergeam la calorifer, unde era adunat tot grupul meu de prieteni. 99% din pauzele mele din liceu au fost petrecute langa acel calorifer. It was true love.

| untu a răspuns:

Verificati temele si repeta lectia pentru ora care urmeaza ca s-ar putea sa va asculte!

| GreenVoid a răspuns:

Da de ce trebuie neaparat sa iesi din banca? Daca te simti bine acolo nu iesiwinking

| Juviia a răspuns:

Eu ma plimb pe afara, vorbesc cu colegele mele etc.

| Valentinaldoilea a răspuns:

De ce nu iesi din banca? Esti prea gros/groasa si nu poti?

| vaseamereacre a răspuns:

Pentru început ar fi bine să ieși și să bei apă în pauze pentru a te hidrata. Odată ce ai ieșit din bancă o să te focusezi pe o altă acțiune și ai să începi să comunici cu cineva. Nu uita că trebuie să-ți faci prieteni pentru ca pauza să fie mai captivantă.

| OnlyxD a răspuns:

Eu vorbesc cu colegii.Du-te la magazin sau plimba-te cu un coleg si vorbeste cu ei.