| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare mai ciudata dar cum i pot vedea dezbracati pe simsi la sims 3? happy FUNDA!

7 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Ştiu că e un răspuns mai ciudat, dar bagă-i în baie sau la duş, probabil trebuie să se dezbrace.winking

| DanutzzaMaria99 explică (pentru angel74dm):

Pai arata cu patratele... laughing.

| DanutzzaMaria99 explică (pentru angel74dm):

Pai arata cu patratele... laughing .

| angel74dm a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

Aha, atunci e aşa din joc, n-ai ce-i face, ştiind producătorii că se joacă copii, era normal să fie pătrăţele... Dacă poţi intra în regiştrii jocului, undeva o să găseşti "Images", acolo poţi modifica pozele, dar e riscant, mai bine lasă-le aşa...

| DanutzzaMaria99 explică (pentru angel74dm):

Ok...nu ma risc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce ai putea vedeam interesant la un om dezbracat! Sau faci parte din categoria curiosilor insetati de pornografie?

| DanutzzaMaria99 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i vorba de asta dar oricum m-a intrebat si pe mine cineva si eram curioasa daca se poate...asta! nu-i vorba aiai de nici o pornografie rolling on the floor