| MidnightSun a întrebat:

Stiu ca e o intrebare tampitalaughing Deci... Mi-am facut cont pe twitter ca sa citesc si eu ce spun vedetele pe conturile lor ca de` daca toata presa "Nu stiu care actor a postat pe contul sau de twitter ca pleaca pe luna"laughing. Acum nu stiu cum sa vad pozele prietenilor sau a vedetelor. Am cautat si pe google si toti spun: "am vazut pe contul nu stiu cui o poza nouachatterbox" Eu nu stiu cum sa vad pozelelaughing. Imi puteti explica va rog frumos? Funditaa mare:X

Răspuns Câştigător
| 985436982 a răspuns:

Pozele sunt pe twitpic. De ex. twitpic.com/photos/username-ulvedetei. (username-ul e acelasi ca si cel de pe twitter)
Mai sunt care folosesc si lockerz, http://lockerz.com/s/106554723
etc.

3 răspunsuri:
| roberta_3262 a răspuns:

Nu e o intrebare tampita...nici eu nu stiu cumlaughing mersi ca ai pus intrebarea si scuze ca nu te pot ajutabig grin

| EmilyWasHere a răspuns:

Ciudat, din cate stiu, niciunul din clanul TwiProsti n-are cont pe Twitter :]]. Nu stiu de unde sa vad pozele, cred ca numai daca mai adauga o poza sau mai multe dai pe ele si te duci la galerie, altfel nu vad nicio posibilitate.

| MidnightSun explică:

Multumesc mult!