| GlontGlont a întrebat:

Am o problema, acum 2 ani am facut un cont de facebook
Mi-am facut cateva poze dar pozele acelea erau cand eram eu mai gras... am slabit foarte mult de atunci
Si eu as vrea sa--l sterg... Dar toata faza e ca nu mai stiu contul de mes de la acel cont de facebook id-ul stiu dar parola nu o mai stiu ca e de mult...
Si intrebarea este, nu as putea sa le trimit un ticket la cei de la facebook si o poza cu mine sa imi stearga acel cont?
Daca da imi puteti explica, multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu prea sunt modalităţi să le dovedeşti celor de la facebook că acela este contul tău. În afară de e-mail sau numărul de telefon, bineînţeles. Şi oricum nu prea le pasă de asta.
Dar îţi poţi recupera parola de la contul de messenger. Dacă îţi mai aduci aminte întrebările de securitate folosite pentru a îţi crea id-ul.

| GlontGlont explică (pentru anonim_4396):

Nu prea le mai stiu..., mda

| doreal a răspuns:

Pai daca tu nu mai sti de contul ala, cine a mai sti big grin si ce conteaza cum erai tu, conteaza cum esti acum. Ti-ai facut upgrade.