| blackbird000 a întrebat:

Stiu ca poate suna caraghios, dar am atins numarul maxim de nume de pe profilul meu de facebook, dar totusi as vrea sa imi schimb numele intr-un nume nou, nu existent in lista mea de nume. Oare daca imi sterg facebookul si dupa il reactivez, voi avea acces la crearea unui nou nume?

1 răspuns:
| savino23 a răspuns:

Buna.iti trebuie un nou nume,dar si o noua adresa de e-mail,pentru ca cu celalalt e-mail te ai inregistrat deja, chiar daca te stergi, figurezi in baza lor de date.pa.succes.