| IngeriiNuPlang a întrebat:

scuzati de categorie, stie cineva ce s-a intamplat?
Adica stiu ca s-a schimbat la unii facebook-ul si eu aveam activat timeline, am incercat zilele trecute fel de fel de modalitati sa revin la vechiul fb, ca unii vad ca cica au scapat de el fara sa faca nimic:|
Mie nu-mi place e oribil, dar m-am obisnuit cu el:)) acum problema e ca azi am intrat pe fb, si la orice poza care vroiam sa o vad imi aparea asa:http://imgur.com/oCmA0
Nu imi place DELOC
Scrie comentariile mici si in dreapta, nici nu le pot vedea pe toateX( si ca sa etichetez sau sa dau like apare pe poza:|
Ma gandescx ca poate am apasat vreun buton din greseala, daca stie cineva cum sa revin inapoi sa arate comentariile jos, va multumesc si va rog sa ma ajutati:*

4 răspunsuri:
| FlorinDrg a răspuns:

Tutorial Video-Voce HD in limba romana despre cum putem scapa/edita de aplicatia Timeline de pe Facebook gasiti la link-ul urmator:
http://expertutorial.ro/cum-scapam-de-timeline-cronologie/

| LuluRawrr a răspuns:

Buna si tie. love struck Si eu mi-am pus timeline acum cateva zile si e oribil desi mam obisnuit. nu mai poti scapa de el. In curand se vor schimba setarile de la fb si toata lumea va avea asa. asa ca ar trebui sa te obisnuiesti cu el.
si problema cu scrisul mic. Daca ai Google Chrome ai acolo sus in dreapta o cheie[ ca la masini] si acolo ai " Mariti" si dai la maxim. Sper ca te-am ajutat.>big grin

| IngeriiNuPlang explică (pentru LuluRawrr):

Multumesc de raspuns,era folositor,dar stiam deja de marimea scrisului,si e la maxim,dar nu e vorba de asta,e bun scrisul,doar ca e in p[artea dreapta si arata naspa...iar "imi place" arata pe poza,asta e. observ ca doar mie mi s-a intamplat asta deocamdata, poate sa va schimba asa la toti sau poate nulaughing Cine stie ce schimbari mai fac astia la fb, deja a inceput sa semene prea mult cu hi5straight face

| iasmi2002 a răspuns:

Nu am idei. poate se vor schimba setarile.(habar n-am)