| darknet a întrebat:

Sunt asa-zisele concursuri cu "animalutze" fake sau nu? Adica sunt initiate doar ca sa dea teapa miilor de utilizatori si sa faca administratorii site-urilor respective bani la greu de pe vizite unice prin Google Adware sau chiar sunt acordate premiile?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Scopul lor asta este, sa faca bani in urma miilor de vizite dar totodata sunt acordate si premiile intr-adevar.Pentru ei sunt o nimica toata cateva premii de cateva milioane fata de banii pe care ii castiga.

6 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Eu am participat la un concurs de genul, am respectat toate regulile si l-am terminat. La sfarsit mi-au spus ca am castigat si ca in scurt timp(mi-au dat o perioada) voi primi un mail in care sa completez adresa sa-mi trimita premiul. Nu am primit niciun mail nici pana in ziua de azi (Mentionez ca adresa de e-mail este buna!)...asa ca sunt FAKE! nu stiu pe nimeni care sa fi primit vreun premiuwinking

| AndreeA_4571 a răspuns:

Sunt niste fake, si eu am participat si dupa ce am strans toate voturile nu am castigat nimic. crying

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Sunt fake intr-o zi imi spunea ca mai am 100 si a doua zi 200

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fake deoarece si eu am completat un cub pentru laptop l-am terminat si n-am mai primit nimic duceti-va fratilor la scoala lasati porcariile astea ca sunt prea multe concursuri din astea cum ar fi:versu, animalut, pozamea, premii joo, sunt fakaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite domnule darknet eu sunt un castigator anterior la unui asemeni concurs si pot sa vad dau si linkul anume am respectat termenii de conditie si am castigat la sfarsitul concursului am primit mail sa le spun adresa si nr de telefon, le-am zis totul in 3 zile am primit cadoul prin posta, nu stiu cate siteuri sunt dar eu am gasit primul acest site http://www.animalutu-castigator.info/ si a fost totul bine, bafta la jucat!