| matrix100 a întrebat:

Ca o curiozitate. Administratorii site-urilor de mail gen yahoo, google mail si altele au acces la emailurile care se transmit intre utilizatori? Sau ele sunt confidentiale. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Trafia a răspuns:

In termeni si conditii se specifica faptul ca angajatii lor au acces la continutul mail-urilor pentru a se putea asigura ca sunt respectate toate regulile (de ex. fara pornografie infantila)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Sigur că au acces dar fiind confidențiale NU le oferă terților