| lilboutique a întrebat:

Sunt din Bucureşti, am 16 ani împliniţi şi aş vrea să câştig nişte bani de buzunar. Aş prefera să lucrez pe calculator, mă descurc foarte bine cu programele Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office PowerPoint, Corel PaintShopPro etc.
Aş putea scrie articole la ziare, reviste, bloguri (îmi place foarte mult să scriu, să compun). De asemenea aş putea ajuta şi la web-design.
Cunosc limbile engleză, franceză şi spaniolă la nivel mediu.
Pot ajuta cu referate, eseuri etc. După cum am mai spus îmi place să scriu.
Sunt deschisă la orice oferte de acest gen.

5 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Daca preferi sa lucrezi pe calculator, incearca Programare. Dupa ce vei sti ceva angajeaza-te ca freelancer.

| dexro a răspuns:

Www.elance.com ai incercat?

| ยςα a răspuns:

Eu bani de buzunar mi castig fiind reprezentanta la Oriflame si Avon
Incearca si tu!
Funda?

| Parasca_Iulian_1976 a răspuns:

Caut persoane care sa scrie articole - minim 300 - 500 cuvinte Va rog sa lăsați un răspuns / sa trimiteți un mesaj privat cu: - 2- 3 articole scrise pana acum? sau pe email iulian.parasca@first-car.ro

| ionutz380 a răspuns:

1.Poti sa te angajezi ca redactor la o firma de ziare
2.La o tipografie sa tiparesti carti
3. Daca sti sa compui poti sati scrii propiile povesti poezii scenarii etc. Poti sa-ti faci propia carede de engleza, franceza sau spaniola de nivel incepator si vei fi un "geniu" in nivel incepator

Funda?big grin puppy dog eyes