| crisbebe a întrebat:

Sunt din bucuresti (sector 3)si as vrea sa fac o activiate extra scolara dar cursurile sa nu fie in cursul saptamani ci vineri sambata sau duminica dar ideea ca nu stiu ce as vrea sa fac m-as gandi la innot sau la modeling pentru ca imi place mult sa pozez si sunt foarte fotogenik dar mai e o problema nu dispun de prea multi bani.
mi-ati putea recomanda o companie cv de modeling si vreau sa imi specificati pretul si toate datele necesare.
funda.
P. S sau ati putea sa imi recomandati cv unde pot sa fac sedinte foto si de acolo sa ma dea mai departe dar si pretul
ma ajuta orice care m-ar ajuta sa pozez si daca e sa fiu si platita

1 răspuns:
| farcasgiulia a răspuns:

Nu stiu... Ai putea incepe prin a face mai multe fotografii,pe care sa le postezi: de exemplu pe facebook, dar sunt si alte sit-uri unde le poti posta. Cerelep arerea oamenilor despre pozele tale, si incearca sa le spui cat mai multed espre talentul tau, astfel le poti cere parerea si lor despre unde ai putea sa expliciilum i talentul tau. Daca ai ceva prieteni care se ocupacu ceea ce cauti tu, ar fi bine sa vorbesti cat mai multc u persoanarespectiva des pre ceea ce te tenteaza. Ai putea sa dai si un anunt in ziar, crede-ma nu strica... Sper ca te-am ajutat, si da ai putea sa incepi cu medelingul. Nu este prea scump. Cred ca de 2 ori pe saptamana ti-ar ajunge, si asa ar fi mai ieftin