| Sas a întrebat:

Stie cineva niste grupuri pe Facebook sau alta retea de socializare unde poti sa cunosti oameni? Am cativa prieteni dar totusi as vrea sa mai cunosc si alte persoane. Sunt din Bucuresti. A, si scuze daca nu e categoria corecta dar se aproapie cel mai mult de ceea ce caut.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu nu cred ca se apropie cel mai mult, deoarece ai 27 de ani si nu prea e ok sa cauti adolescente sau adolescenti.

Gasesti grupuri pentru diferite hobby-uri pe Facebook, poti porni de acolo, in functie de ce te pasioneaza pe tine.

| Sas explică (pentru dullcat):

Și crezi că pot găsi prieteni pe Facebook?

| sammie a răspuns:

Snapchat, Discord