| DudaYeah a întrebat:

Sunt invitata la ziua celei mai bune prietene ale mele. ma sfatuiti si pe mine cum sa ma imbrac?

5 răspunsuri:
| Cristian55 a răspuns:

Sincer.iti spun, IMBRACA-TE in ce te simti tu cel mai bine

| andreea_4139 a răspuns:

Intr-o bluza lunga.cu niste colanti si niste ghete pana la genunchi fainelove struck.parerea mea:X.

| adelin2552 a răspuns:

Pur si simplu asa cum te simti u comod, sunt sigur ca nu te duci acolo pentru imbracaminte si din astea ci doar sa te distrezi

| Pisoi122 a răspuns:

Pai cu ce ai tu mai frumos de exemplu niste blugi si o bluza mai lunga cam pana deasupra genunchilor s cu o curea
ar fi. foarte frumos
frundita?big grin