| Zugg_Annk_1996 a întrebat:

Bun!! Ziceti-mi va rog si mie niste nume pentru o petrecere de halloween; idei de activitati pentru halloween; si decoratiuni pentru halloween.
Dau funda :* happy :*

3 răspunsuri:
| Kara44 a răspuns:

Nume: "Sange pe cutit"
"Moarte in colti de vampir"
"Urme de gheare"
"Cenusa la usa"
"Ranjet pe dovleac"

| DidemAreMereuDreptate a răspuns:

Activitati:Sculptarea dovleacului,confenctionarea propiilor masti(daca nu stii cauta pe youtube), concurs de talente, sa faceti prajituri specifice de hallowen(tot cauta pe youtube)
Decoratiuni:dovleci cu o lumanare in ei(bineinteles sculptati), luminite de hallowen, etc

Întrebări recente